Náš tým

 

Mgr. Šárka Zemková, vedoucí
Tel: +420 735 751 021, e-mail: justinka@jahoda.cz

Jsem původní profesí zdravotní laborantka, dlouhá léta jsem pracovala v nemocnici a práce mě moc bavila. Ale pak přišla modernizace, místo lidí náhle bylo více čísel, a tak jsem se si našla cestu do sociální sféry. K lidem moudrým, zkušeným, kteří ve svém životě prožili mnohé zkoušky. Pracovala jsem v domově pro seniory přeživší holocaust. Tato práce mi dala hodně zkušeností, naučila mě trpělivosti, a tu nyní mohu zúročit u dětí. Děti jsou krásný živel a s klidem a trpělivostí je můžete mnohému naučit, ale také je utěšit či podpořit, když je to potřeba. Při práci s nimi se stáváte jejich blízkým člověkem, a to je velký závazek. Mojí velkou radostí je příroda a zvířata, miluji tanec.

 

 

Věra Navrátilová Věra Navrátilová, chůva

Většinu svého profesního života pracuji s dětmi či velmi mladými lidmi. Po ukončení mateřské dovolené jsem osm let působila v Dětské psychiatrické nemocnici v Opařanech a následně jsem se několik let věnovala klientům v Domově pro osoby se zdravotním postižením. Svou současnu práci v Jahodě považuji za příležitost, jak nabýt další zkušenosti v péči o malé děti a velmi mě oslovuje i pedagogická činnost, které se s nimi věnujeme.

 

 

Pavla Šabatová Pavla Šabatová, chůva

Práce s dětmi mne velmi naplňuje. Po svých bohatých pracovních zkušenostech mohu říct, že je to určitě to nejhezčí, co jsem kdy dělala. Dětem jsem se věnovala i v Anglii, kde jsem žila několik let a velmi si oblíbila zdejší kulturu i zvyklosti. Mou velkou zálibou jsou také koně, na kterých obdivuji ušlechtilou duši i způsob, jak se dokážou dorozumět s lidmi. Mám ráda i film a divadlo, které sama amatérsky hraji. Čeho bych v současnosti chtěla ve svém životě dosáhnout? Asi bych chtěla být nejhodnější tetou ve školce :-).

 

 

Tereza Novotná Tereza Novotná - chůva

Práce s dětmi mě oslovila již na střední škole, proto jsem si zvolila k vysokoškolskému studiu obor pedagogika volného času. Mou nejdelší a nejzajímavější pedagogickou praxí bylo 5 let dobrovolnické činnosti v Salesiánském středisku dětí a mládeže, kde jsem vedla kroužky a otevřený klub pro předškolní děti. Dálkově jsem vystudovala také předškolní pedagogiku a studium mi otevřelo spoustu nových možností, jak s dětmi pracovat. K mým dalším velkým koníčkům patří i příroda a historie. Povolání pedagoga beru jako příležitost provázet děti a mladé lidi jejich životem a sdílet s nimi všední i nevšední radosti a starosti.

Podpořte nás

číslo sbírkového účtu organizace:
246139504/0300

Připojte se
k nám


Centrum Černý Most - hlavní partner Jahoda
Copyright © 2009-2016 Jahoda