Kontakt - Komunitní rodinné centrum Jahoda Nové Město

Komunitní rodinné centrum Jahoda Nové Město

Na Slupi 1483/14
Praha 2 - Nové Město
email: komunitni.centrum@jahoda.cz
tel.: 737 901 098
FB: Komunitní rodinné centrum Jahoda

číslo účtu: 2001075732 / 2010

Kontakt na zřizovatele
JAHODA, z.ú.
Mgr. Markéta Kalinová
e-mail: marketa.kalinova@jahoda.cz

 

 

Veronika Vlková

Veronika Vlková

manažerka komunitního rodinného centra
E-mail: veronika.vlkova@jahoda.cz
Telefon: 737 901 098

Ahoj, já jsem Veronika. V JAHODĚ mám na starosti Komunitní rodinné centrum na Novém Městě. K práci s dětmi jsem se dostala postupně, nejdříve jsem jezdila jako vedoucí na tábory pro rodiče s dětmi, vypomáhala při akcích pro děti, pořádala narozeninové oslavy nebo hrála divadlo v ochotnickém spolku. Postupem času jsem se rozhodla práci s dětmi věnovat naplno. Na dětech je totiž skvělá jejich bezprostřednost a okamžitá reakce. Těším se, že se s vámi potkám při kurzech pro rodiče s dětmi, v herně nebo třeba na některé z našich akcí.

Barbora Smoláková

Barbora Smoláková

asistentka vedoucí rodinného centra
E-mail: barbora.smolakova@jahoda.cz
Telefon: 735 751 015

Pro JAHODU pracuji od roku 2016 a je to pro mě práce, které má smysl. Od malička jsem díky zaměstnání maminky vyrůstala mezi dětmi z dětského domova a měla možnost sledovat jejich životní cesty během pobytu v domově a po jeho opuštění. JAHODA je tady pro děti a mladé lidi všech věkových kategorií žijících ve velkém městě a já nevidím nic důležitějšího, než investovat svůj čas a zkušenosti do jejich budoucnosti a udělat tak co nejvíc pro to, aby se v tom městě a v životě neztratili.

Sabina Landrgottová

Sabina Landrgottová

asistentka vedoucí rodinného centra
E-mail: sabina.landrgottova@jahoda.cz

Jmenuji se Sabina. Pracuji v JAHODĚ rok. Mám ráda práci s dětmi, ať už výtvarné činnosti, pohybové či hudební. Mám čtyři mladší sourozence, takže se mezi dětmi pohybuju prakticky neustále. Vystudovala jsem pedagogické lyceum. Ráda se ve svém oboru budu dále vzdělávat a JAHODA mi dává tu příležitost. Baví mě vymýšlet zábavu pro děti a společně se bavit.Naši sponzoři /