Příměstské Tábory

Pořádáme příměstské tábory pro děti ve věku od 3 do 12 let během letních, jarních i podzimních prázdnin. V zimě a v létě pak máme společný tábor pro děti i rodiče.

KURZY A KROUŽKY

Pohybové, vzdělávací nebo kreativní kroužky u nás najdou děti i dospělí. Vyberte si ze široké nabídky kurzů, které jsme pro vás připravili.

Oslavy narozenin

Kde jinde uspořádat dětem oslavu narozenin než v našich nově zrekonstruovaných prostorách se zahrádkou. Samozřejmě s občerstvením nebo animačními programy.

Hlídání dětí

Zařiďte si v klidu, co potřebujete, my se mezitím postaráme o vaše děti. Nabízíme hlídání dětí ve vybavené herně, v létě i se zahrádkou nebo procházkami.

JEDNORÁZOVÉ AKCE

Divadlo pro děti, přednášky, workshopy, bazar dětského vybavení nebo třeba individuální poradna. Akce pro rodiny s dětmi u nás najdete po celý rok.

HERNA

V otevřené herně vás rádi přivítáme každý den. Přijďte si k nám s dětmi pohrát, seznámit se s lidmi z okolí nebo si u nás dejte sraz s přáteli.

COWORKING A KLUB

V centru Prahy nabízíme plně vybavená místa vhodná pro práci s možností hlídání dětí a voňavou nabídkou občerstvení.

Jesle

Nabízíme místa v jeslích spojených s naší školkou na Novém městě. Fungujeme i během prázdnin a přijímáme děti už od 1 roku věku.

školka

Naše moderní školka přijímá děti už od jednoho roku. Kombinuje individuální přístup s rodinnou atmosférou a má otevřeno po celý rok včetně prázdnin.