Kontakty

Kontakt

JAHODA, o.p.s.
IČO: 67363300
číslo účtu organizace: 250969359/0800

JAHODA, o.p.s., Vybíralova 969/2, 198 00 Praha 14 Černý Most
www.jahoda.cz
Tel. kancelář: 281 916 352
E-mail: info@jahoda.cz
ID datové schránky: ndecq3f

 

Mgr. Markéta Kalinová

Mgr. Markéta Kalinová

ředitelka JAHODY
E-mail: marketa.kalinova@jahoda.cz
Telefon: 775 674 060

Jmenuji se Markéta Kalinová a v JAHODĚ jsem ředitelkou už deset let.Jsem ráda, že mohu děla to, co mě baví a dává mi smysl. Je úžasné a motivující mít kolem sebe příjemné a pozitivní kolegy, kteří žijí JAHODOU stejně jako já.

Jsem matkou tří dětí a některé z nich mě už přerostly. Ráda hraji volejbal a badminton, lyžuji, jezdím na kole a chodím do kina. Miluji moře, teplo a cestování.  

Bc. Petr Šeda

Bc. Petr Šeda

ředitel mateřské školy a manažer vzdělávacích středisek
E-mail: petr.seda@jahoda.cz
Telefon: 735 751 043

Nastavení celoživotní dráhy a s tím ruku v ruce jdoucí pomoc okolí jsou životní cesty, které mne naplňují. Proto bylo více než jasné, že studium oboru Speciální pedagogika na Masarykově univerzitě je pro mne prioritou. Od roku 2004 jsem působil jako učitel - speciální pedagog a získával velmi cenné dovednosti, které mne přesměrovaly roku 2011 do soukromého sektoru. Zde jsem se dále vzdělával, získával nové zkušenosti a vykonával pozici ředitele kontaktního centra. Práce, která mě naplňovala mi, však jednoho krásného dne pošeptala, že je čas navýšit přidanou hodnotu mé profesní činnosti. JAHODA mi dala směr, ve kterém mohu aplikovat získané dovednosti, zkušenosti a v první řadě svým výkonem přispívat k pomoci při startu výchovně vzdělávacích cest nejen naší budoucí generace. 

Bc. Vendula Fendrychová, DiS.

Bc. Vendula Fendrychová, DiS.

produkční
E-mail: produkce@jahoda.cz
Telefon: 775 951 288

Čau, jsem Vendy a v JAHODĚ jsem se přes sociální práci přesunula na pozici produkční. JAHODA mě baví už přes pět let, protože jsou tu príma lidi, chodí k nám príma děti a mě baví pro ně vymýšlet program, zábavu i mejdany. Největší jahodovou srdcovkou je pro mě fesťák Strawberry Fields.

Jinak mě ba moje dcerka, pes, dobrá muzika a hlavně potkávat se s novými lidmi.

Lukáš Hadrava

Lukáš Hadrava

vedení kanceláře
E-mail: kancelar@jahoda.cz
Telefon: 733 738 121

Kuk

Tomáš Jindříšek

Tomáš Jindříšek

předseda správní rady
E-mail: tomas@jindrisek.com

S Jahodou spolupracuji už přes deset let. Po mnoha letech řízení mezinárodní agentury OgilvyInteractive jsem spoluzaložil vlastní agenturu Dark Side. Ve volném čase se snažím přenášet zkušenosti z komerční sféry do té neziskové. kromě Jahody jsem například spoluvymyslel projekt pro neziskovky www.darujspravne.cz.

Vašek Lintymer

Vašek Lintymer

člen správní rady

Na škole jsem se začal okrajově zajímat o sociální práci, která je mým koníčkem až dosud. Po praktické zkušenosti s přímou prací s osobami bez přístřeší nyní ve státní správě spolupracuji se realizátory projektů, které přinášejí nová řešení ke zvýšení kvality života znevýhodněných osob. V JAHODĚ setrvávám od jejího založení hlavně proto, že jsem zde nalezl fůru lidí, kteří jsou ochotni něco obětovat pro dobrý pocit z vykonané práce.

Jiří Maier

Jiří Maier

člen správní rady

Již přes třicet let žiji v Praze a její osud mi není lhostejný. Osud Prahy závisí na "jejích" dětech, proto právě jim se věnovat má cenu. Přeci starat se o budoucnost (pracovat s dětmi) je to nejdůležitější! To byl důvod, že jsem rád začal spolupracovat s Jahodou, kde jsem našel zapálené a zkušené lidi. Pracuji jako marketér, v tuto chvíli v České části společnosti Conrad Electronic.

Simona Skrbková

Simona Skrbková

členka správní rady

Píše se rok 2014 a Tomáš Jindříšek mne seznamuje s JAHODOU, neziskovkou, která se stará o děti na Černém Mostě, o jejich zdravé dospívání, vnímání sebe sama a světa, který je obklopuje. JAHODA mi učarovala způsobem, jakým svou sociální práci provádí, a tak jsem zůstala. Jsem markeťák, holka z Ostravy se značnou dávkou energie, kterou jsem se spolu se svými znalostmi rozhodla ve svém volném čase JAHODĚ věnovat. Má to smysl.Naši sponzoři /