Kontakty

JAHODA, z.ú.
IČO: 67363300
číslo účtu organizace: 250969359/0800

JAHODA, z.ú., Vybíralova 969/2, 198 00 Praha 14 Černý Most
www.jahoda.cz
Tel. kancelář: 281 916 352
E-mail: info@jahoda.cz
ID datové schránky: ndecq3f

číslo sbírkového účtu organizace: 246139504/0300

 

Vedení organizace

 

Mgr. Markéta Kalinová

Mgr. Markéta Kalinová

ředitelka JAHODY
E-mail: marketa.kalinova@jahoda.cz
Telefon: 775 674 060

V JAHODĚ pracuji jako ředitelka již deset let. Jsem moc ráda, že mohu děla to, co mě baví a dává mi smysl. Je úžasné a motivující mít kolem sebe příjemné a pozitivní kolegyně a kolegy, kteří žijí JAHODOU stejně jako já.

Jsem matkou tří dětí, z nichž některé mě už dávno přerostly. Ve volném čase ráda hraji volejbal a badminton, lyžuji, jezdím na kole a chodím do kina. Miluji moře, teplo a cestování.  

Bc. Petr Šeda

Bc. Petr Šeda

ředitel mateřské školy a manažer vzdělávacích středisek
E-mail: petr.seda@jahoda.cz
Telefon: 735 751 043

Nastavení celoživotní dráhy a s tím ruku v ruce jdoucí pomoc okolí jsou životní cesty, které mne naplňují. Proto bylo více než jasné, že studium oboru Speciální pedagogika na Masarykově univerzitě je pro mne prioritou. Od roku 2004 jsem působil jako učitel - speciální pedagog a získával velmi cenné dovednosti, které mne přesměrovaly roku 2011 do soukromého sektoru. Zde jsem se dále vzdělával, získával nové zkušenosti a vykonával pozici ředitele kontaktního centra. Práce, která mě naplňovala mi, však jednoho krásného dne pošeptala, že je čas navýšit přidanou hodnotu mé profesní činnosti. JAHODA mi dala směr, ve kterém mohu aplikovat získané dovednosti, zkušenosti a v první řadě svým výkonem přispívat k pomoci při startu výchovně vzdělávacích cest nejen naší budoucí generace. 

Bc. Vendula Fendrychová, DiS.

Bc. Vendula Fendrychová, DiS.

manažerka sociálních služeb a produkční
E-mail: vendula.fendrychova@jahoda.cz
Telefon: 774 674 060

Čau, jsem Vendy a v JAHODĚ jsem se přes sociální pracovnici v klubu Džagoda přesunula na pozici manažerky sociálních služeb a produkční. Držím tedy ochrannou ruku nad kluby Jahoda a Džagoda, Terénem Jahoda, animátory v ulicích a všemi akcemi, které JAHODA pořádá.
JAHODA mě baví už přes šest let, protože jsou tu príma lidi, chodí k nám supr děti i skoro dospěláci a mě baví pro ně vymýšlet program, zábavu i mejdany. Největší jahodovou srdcovkou jsou pro mě nejen kluby a terén, ale i fesťák Strawberry Fields.

Jinak mě ba moje dcerka, psi, dobrá muzika a hlavně potkávat se s novými lidmi.

Lukáš Hadrava

Lukáš Hadrava

vedení kanceláře, pronájmy prostor a půjčovna vybavení
E-mail: kancelar@jahoda.cz
Telefon: 733 738 121

Ahoj, jmenuji se Lukáš Hadrava a v JAHODĚ pracuji jako vedoucí kanceláře. Dále mám na starosti pronájmy prostor pro oslavy narozenin na Černém Mostě a půjčovnu vybavení. Jsem rád, že tu mohu pracovat, jelikož mě až JAHODA přesvědčila, že člověk v práci může být spokojen a každodenní práce nemusí být pouhým stereotypem.

Tomáš Jindříšek

Tomáš Jindříšek

předseda správní rady
E-mail: tomas@jindrisek.com

S Jahodou spolupracuji už přes dvacet let.

Jsem hrdý na to, že za ta léta se z malé lokální organizace pomáhající dětem stala jedna z nejvýznamnějších neziskovek v této oblasti v Praze.

Živí mě marketing, spoluvlastním reklamní agenturu Dark Side a ve volném čase se snažím propojovat komerční sféru s tou neziskovou.

Potkávám se při této činnosti s mnoha neziskovkami, Jahoda ale zůstává mojí největší srdcovkou.

Vašek Lintymer

Vašek Lintymer

člen správní rady

Na škole jsem se začal okrajově zajímat o sociální práci, která je mým koníčkem až dosud. Po praktické zkušenosti s přímou prací s osobami bez přístřeší nyní ve státní správě spolupracuji se realizátory projektů, které přinášejí nová řešení ke zvýšení kvality života znevýhodněných osob. V JAHODĚ setrvávám od jejího založení hlavně proto, že jsem zde nalezl fůru lidí, kteří jsou ochotni něco obětovat pro dobrý pocit z vykonané práce.

Jiří Maier

Jiří Maier

člen správní rady

Již přes třicet let žiji v Praze a její osud mi není lhostejný. Osud Prahy závisí na "jejích" dětech, proto právě jim se věnovat má cenu. Přeci starat se o budoucnost (pracovat s dětmi) je to nejdůležitější! To byl důvod, že jsem rád začal spolupracovat s Jahodou, kde jsem našel zapálené a zkušené lidi. Pracuji jako marketér, v tuto chvíli v České části společnosti Conrad Electronic.

Simona Skrbková

Simona Skrbková

členka správní rady

Píše se rok 2014 a Tomáš Jindříšek mne seznamuje s JAHODOU, neziskovkou, která se stará o děti na Černém Mostě, o jejich zdravé dospívání, vnímání sebe sama a světa, který je obklopuje. JAHODA mi učarovala způsobem, jakým svou sociální práci provádí, a tak jsem zůstala. Jsem markeťák, holka z Ostravy se značnou dávkou energie, kterou jsem se spolu se svými znalostmi rozhodla ve svém volném čase JAHODĚ věnovat. Má to smysl.Naši sponzoři /