Adaptační týden ZDARMA

30.04.2019

Školka Jahoda na Černém mostě právě zahájila zápisy

Vyzkoušejte v dubnu týden ZDARMA v adaptační třídě a ujistěte se, že vaše dítě je v naší školce šťastné.


 

Pro nováčky otvíráme adaptační třídu v mateřské škole Jahodě na Černém Mostě, využijte týden zdarma a ujistěte se, že vaše dítě je v naší školce šťastné.

Co je to adaptační týden?

Jedná se o první vstup do mateřské školy, kde mají děti možnost si pomalu a s úsměvem zvyknout na nové prostředí. Vše probíhá v malém kolektivu max 10 dětí a v oddělené herně pro nově příchozí. Až se dítě rozkouká plynule přejde do klasické školky.

„Nápad na zavedení adaptačního programu vznikl z naší dlouholeté zkušenosti. Zařazení dětí do mateřské školky je prvním seznámením dětí se školním systémem, proto klademe důraz na pohodové a pozvolné začlenění dětí do našeho kolektivu. Každé dítě je jiné a my se tak v malém kolektivu, který nabízí právě adaptační program, dokážeme maximálně přizpůsobit každému jednotlivci, protože v JAHODĚ klademe důraz na individualitu,“ doplňuje Bc. Petr Šeda, ředitel mateřských škol

Co obsahuje adaptační týden zdarma?

Půl dne docházky do mateřské školky na Černém Mostě, Po-Pá, 7 – 12 h, pitný režim a svačinku.

Možnost dokoupit oběd za 50 Kč/den.

 

Co mám udělat pro zápis?

Přihlašte se na: petr.seda@jahoda.cz nebo na tel: 735 751 043

Pro zapsání dětí do adaptačního programu je potřeba podepsat Smlouvu o poskytování předškolního vzdělávání za úplatu a Evidenční list, který vyplníte společně s vaším lékařem.

Oba dokumenty naleznete ke stažení zde http://www.jahoda.cz/skolka-cerny-most-ke-stazeni.htmlNaši sponzoři /