Reference - Školka a jesle Jahoda Nové Město

Reference na školky Jahoda

 

"My jsme se školkou moc spokojení. Anitka se za tetami těší a to je koneckonců to, na čem mi záleží nejvíc. Navíc moc oceňuji vstřícný přístup k potřebám dětí i rodičů. Mám radost i z nápaditých doprovodných akcí - divadel, muzeí a canisterapie. Vidím na Anitce velké pokroky, které ve školce udělala. A doufám, že i díky tomu se bude lépe začleňovat do každého dalšího kolektivu." 
Vanda, maminka Anitky, 3 roky


"Dlouho jsme váhali, zda pro našeho syna máme vybrat jinou školku než tu, do které již dva roky docházel. I přestože jsme nebyli se státní školkou spokojeni, báli jsme se změny i dojíždění. Nyní již víme, že rozhodnutí umístit Radečka do Soukromé mateřské školy Jahoda, bylo naším nejmoudřejším rozhodnutím. Syn začal plynule mluvit, přestal se bát psů a školka se pro něj stala druhým domovem. JAHODA má naši plnou důvěru, obdiv a již nyní se těšíme až do ni naše mladší dcera Kristýnka nastoupí."
Kateřina Vykysalá, maminka Radka Batromyho, 5 let.


"Naše dcera navštěvuje Justinku od 1,5 roku, od dvou let chodí pravidelně. Jsme s péčí o ni velice spokojeni, tety dbají na potřeby dětí, hodně se jim věnují a my to vidíme také doma. Laurinka je v Justince moc spokojená, každý den se velmi těší a učí se nové věci. Jsme rádi za možnost, že může naše dcera chodit do Justinky, protože péče zde je opravdu osobní a téměř rodinná. Děkujeme."
Maminka Laury

Pravidelný program /


01. 06. 2019 - 30. 06. 2019

5. června - Den se zoubkovou vílou
učíme si správně čistit zoubky

10. června - 14. června - Týden zeleniny
povídáme si o zelenině a ochutnáváme ji
  Pondělí - okurka
  Úterý - paprika
  Středa - rajče
  Čtvrtek - ředkvičky
  Pátek - mrkev

19. června - Na červenou pozor dát
pravidla pro chodce

26. června - Výroba pirátské pásky

27. června - Pirátský den
výlet přívozem, honba za pokladem

Písnička: Travička zelená
Básnička:
Zelenina, zelenina to je život, to je síla.
Kdo jí mrkev, ředkvičky ten je zdravý celičký.Naši sponzoři /