Volná místa

Pojď pracovat do JAHODY!

VEDOUCÍ KOMUNITNÍHO A RODINNÉHO CENTRA

Praha - Vinohrady

JAHODA, o.p.s. hledá do svého týmu kolegu/yni na pozici

VEDOUCÍ KOMUNITNÍHO A RODINNÉHO CENTRA - 1,0 úvazek
Pracovní náplň:

  • samostatná koordinace centra
  • aktivní tvorba programu a jednotlivých aktivit s ohledem na aktuální poptávku návštěvníků
  • vedení týmu zaměstnanců, externistů a dobrovolníků
  • finanční řízení jednotlivých projektů
  • zajištění plnění stanovených cílů služeb, analýza výsledků a reportování dle potřeb ředitelky
  • úzká spolupráce s návštěvníky, proaktivní přístup k jejich potřebám
  • spolupráce na propagaci centra

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost prostředí Prahy 2 a místní komunity
  • kladný vztah k dětem a rodinám
  • sociální cítění, empatie
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, systematičnost, pečlivost, pozitivní přístup
  • zkušenost s finančním řízením
  • zkušenosti s vedením týmu
  • analytické a plánovací schopnosti
  • znalost práce na PC
  • min. SŠ vzdělání
  • anglický jazyk podmínkou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní organizace - 20 let historie
  • zajímavou a kreativní práci ve tvůrčím kolektivu
  • možnost realizace vlastních nápadů
  • mobilní telefon a počítač
  • možnost částečné práce na home office
  • zajímavá oborová školení
  • základní mzda 25 000 Kč + odměny

Nástup: ihned
V případě zájmu, zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na email info@jahoda.cz do 15. 6.2018.

FUNDRAISER/KA

Praha - Černý Most

  • spolupráce při nastavení fundraisingové strategie i akčního plánu a jejich průběžné plnění
  • péče o stávající dárce
  • vyhledávání a oslovování nových dárců
  • vyhledávání grantových příležitostí
  • prezentace činnosti organizace dárcům
  • zajištění plnění stanovených cílů, analýza výsledků a reportování dle potřeb ředitelky

Požadujeme:

  • předchozí zkušenosti s fundraisingem
  • zkušenosti se samostatným vedením projektů, kampaní, produkce akcí apod.
  • kladný vztah k cílové skupině organizace a znalost její problematiky - děti, mládež, rodiny
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, profesionalita
  • nadšení pro práci, pozitivní energie, elán
  • řidičský průkaz

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci v tvůrčím kolektivu
  • práce na HPP nebo ŽL
  • mobilní telefon, notebook
  • základní mzda + odměny (20 000 – 40 000 Kč / měsíc)

Nástup: ihned nebo dle dohody

Naši sponzoři /